PROJEKTOWANIE MASZYN

CAD Create - Projektowanie i budowa maszyn, usługi projektowe, obróbka skrawaniem

Projektowanie maszyn i urządzeń

     Moja oferta skierowana jest zarówno do zakładów produkcyjnych, które potrzebują wsparcia w procesie projektowym jak również do osób które mają pomysł na urządzenie, czy przedmiot codziennego użytku. Oferta obejmuje szeroko rozumiane usługi CAD tj. projektowanie, kreślenie elementów maszyn jak również digitalizację starych papierowych dokumentacji.
     Wszystkie zaprojektowane maszyny jestem w tanie wykonać z zastosowaniem elementów automatyki przemysłowej, napędów elektrycznych jak i pneumatyki.
     Zajmuję się również usługami frezarskimi i tokarskimi. Wykonuję elementy pojedyncze lub małe serie. Wszystko jestem w stanie pomalować proszkowo.
     Posiadam licencjonowane oprogramowanie do modelowania 3D, tworzenia dokumentacji 2D, jak również projektowania obróbki arkuszy blach oraz analizy wytrzymałościowej metodą elementów skończonych (MES).
     Program, który posiadam jest kompatybilny z innymi programami typu CAD. Obsługuje wiele formatów plików takich jak: DWG, DXF, IGS, STL, STEP, SAT, 3DM, SLDPRT, SDLASM.

Poniżej przedstawiam niektóre prace, które wykonuję.

KREŚLENIE

Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej według wzoru. Wzorem może być model 3D stworzony przez Państwa, dostarczony w formacie DWG, IGS, STL, STEP, SAT, 3DM, SLDPRT, SDLASM, jak również stara dokumentacja w formie papierowej lub jako zdjęcie czy dokument PDF.

MODELOWANIE

Przedstawienie 3D części, które posiadają dokumentację 2D.

PROJEKTOWANIE 

Tworzenie elementów maszyn 3D, złożeń i rysunków wykonawczych jak również optymalizacja konstrukcji i urządzeń już istniejących.

MODELOWANIE ELEMENTÓW BLASZANYCH

Tworzenie dokumentacji potrzebnej do produkcji elementów blaszanych tj.: przedstawienie modelowe, rysunki wykonawcze jak również rozwinięcia blach i pliki niezbędne do wycięcia przy pomocy np. wycinarek NC.

INNE

Podejmę się wykonania różnego typu zleceń niekoniecznie dotyczących projektowania maszyn i urządzeń. W zakładce Przykładowe projekty


W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu
 +48 600 477 699 jak również przez zakładkę kontakt